Naše firma vznikla, tak jako většina, v roce 1990 takzvaně „doma v garáži“ od roku 1994 sídlíme ve stávajících prostorách. V roce 2001 jsme se s rostoucí poptávkou po opravách nákladních vozidel zřídili dílnu na nákladní vozidla.

Od samého začátku se soustředíme na opravy autoelektriky, zvlášte potom na opravy starterů a alternátorů. Od roku 1998 rozšiřujeme nabídku služeb o mechanické opravy osobních vozidel.

Od roku 1999 jsme autorizovaným partnerem firmy Eberspaecher Praha, světovým výrobcem nezávislých topení. Od roku 2003 s nákupem diagnostiky a softwaru od firmy Robert Bosch se stáváme tzv. servisním modulem Bosch, tím máme zajišten přístup k informacím od většiny výrobců automobilů.

V roce 2005 získáváme oprávnění na opravy, prodej a montáže nezávislých topení Webasto. V roce 2006 rozšiřujeme nabídku služeb o servis klimatizací na špičkovém přístroji Bosch ACS 500. V roce 2006 spolu se zakoupením nového dvousloupového zvedáku se zvýšenou nosností rozšiřujeme nabídku o mechanické opravy užitkových vozidel.

Od roku 2008 plníme klimatizace novým plynem

Od roku 2016 používáme novou dignostiku Würth

V roce 2017 kupujeme nový dvousloupový zvedák

Náš kolektiv se nyní skládá z 9 lidí, kteří se specializují na různé okruhy řešení problému spojených s provozem vozidel.

Certifikace

Všechny certifikáty